OBÓZ ZIMOWY KLAS REKREACJI RUCHOWEJ CZECHY 2018 !

W dniach1-7 stycznia odbędzie się ( tradycyjnie już ) obóz zimowy dla klas rekreacji ruchowej.

Uczestnicy zostaną zakwaterowani w 2-4 osobowych pokojach typu hotelowego z łazienką i WC. Do dyspozycji uczestników pomieszczenie rekreacyjne z kuchnią, narciarnia, sauna. Lokalizacja hotelu tylko 200m od wyciągu narciarskiego. Ski Resort, w którym będą nasi uczniowie oferuje ok. 40 km tras zjazdowych oraz ok. 90 km tras biegowych. Ta cicha i malownicza miejscowość dysponuje „wyciągami kanapowymi”, kilkoma szerokimi trasami idealnymi do nauki pierwszych szusów. Ski Bus do dyspozycji uczniów każdego dnia umożliwia transport do pobliskich miejscowości, oferujących bardziej zróżnicowane trasy pod kątem atrakcyjności i trudności: PEC POD SNIEŻKĄ, JAŃSKIE ŁAŹNIE.

Wyżywienie to tradycyjna Czeska kuchnia:śniadania w formie bufetu, obiadokolacje. Uczniowie poznają „hranolky”, „knedliczki” czy smak smażonego syra.

PROGRAM WYJAZDU:

- nauka podstaw jazdy na snowboardzie i nartach – opieka profesjonalnej i doświadczonej kadry instruktorów

- doskonalenie umiejętności technicznych jazdy na krawędziach lub freestyle

- bezpieczeństwo w górach – zajęcia praktyczne i poglądowe

- animacja czasu wolnego - edukacyjne wieczory integracyjne

- organizacja imprez zimowych w turystyce i rekreacji

- wycieczki turystyczne, gra w kręgle, sauna z elementami odnowy biologicznej.

Malownicze widoki, świeże powietrze, posmak tradycyjnej czeskiej kuchni, niezapomniane wrażenia, nowe przyjaźnie i przede wszystkim wiedza i umiejętności z zakresu organizacji aktywnej rekreacji to to, co uczniowie Błękitnej zabiorą ze sobą do Szczecina.

 

Do zobaczenia na szlaku !

Koordynator mgr wf instruktor rekreacji ruchowej Łukasz Wójcik