Turniej o Puchar św. Jana Bosko - V miejsce LO X

W ubiegłą środę w Szkole Salezjańskiej przy ulicy Ku Słońcu w Szczecinie odbyła się XVI edycja Turnieju o Puchar św. Jana Bosko. W sumie wystąpiło 13 zespołów ze Szczecina, Polic i Stargardu. Tegoroczne rozgrywki miały inny charakter, w porównaniu do lat ubiegłych (rozgrywki jednodniowe i zmniejszona liczba zespołów). Drużyna prowadzona przez Pana Kamila Halca w grupie A zmierzyła się z zespołami: Zespół Szkół Budowlanych 1:0 (Konrad Baryła), Salezjanie I 1:1 (Gracjan Sylwestrzak), LO 7 0:1, LO Police 0:2, LO 9 1:0 (Gracjan Sylwestrzak). 
Do gry w półfinale zabrakło nam 1 punktu, co skutkowało walką o miejsce 5-6. W meczu o 5 miejsce zmierzyliśmy się ponownie z ZSB i bez żadnego problemu wygraliśmy 4:0 (2x Gracjan Sylwestrzak, Konrad Baryła, Błażej Syropiatko). 

Zespół LO X wystąpił w składzie: Michał Szymanik, Jakub Sufin, Michał Pajkowski, Błażej Syropiatko, Konrad Baryła, Gracjan Sylwestrzak, Sebastian Piz, Filip Stanowski, Edguar Hovsepian, Krystian Garbacz, Arkadiusz Szot, Maciej Jedziniak, Albert Jagodnicki.

 

Opiekun - Kamil Halec