Turniej Piłki Ręcznej chłopców w Buku

II miejsce Kusego SP55 Szczecin w XV Ogólnopolskim Turnieju Piłki Ręcznej w Buku.

Przez 3 dni rywalizowaliśmy w XV Ogólnopolskim Turnieju Piłki Ręcznej w Buku.

W zawodach wzięło udział 11 zespołów w tym 3 zespoły ze Szczecina. Bardzo dobrze w tym turnieju wypadli nasi chłopcy z „Błękitnej” na co dzień uczniowie klasy 6a zdobywając srebrne medale tej imprezy .W grupie wygraliśmy ze Spartą Oborniki 6:5, pokonaliśmy Gwardię Koszalin 14:6 i Zew Świebodzin 7:6 oraz zremisowaliśmy z czwórką Libiąż 7:7. W półfinale pokonaliśmy w bratobójczym pojedynku z Kusego SP16 Szczecin 10:7.W finale jednak nie daliśmy rady dobrze dysponowanym w tym dniu zawodnikom z SKPR Świdnica,przegrywając z nimi 12:7.

Adam Biały został wybrany do najlepszej „7” turnieju .Robert Sochacki został wyróżniony tytułem najlepszego zawodnika zespołu a Radek Cyran został „Najlepszym Bramkarzem Turnieju”

Wielkie gratulacje dla chłopaków!!!

Graliśmy w składzie:Adam Biały,Radosław Cyran,Olivier Czajkowski,Mikołaj Krzyżanowski,Jakub Nowak, Jakub Podstawski, Robert Sochacki,Dawid Tomicki,Kacper Witkowski,Mateusz Wolanin zespół prowadził Jerzy Zawada.