NOCOWANKA KLAS 4

NOCOWANKA KLAS 4

 

Z piątku 24 listopada na sobotę nasza szkoła przeszła we władanie wszystkich czwartoklasistów i ich wychowawców. Na uczniów czekało kilka niespodzianek w postaci biegu zadaniowego, w którym oprócz zręczności i celnego oka musieli się wykazać znajomością historii Błękitnej oraz zgadnąć jak wyglądali wychowawcy gdy byli całkiem  mali.

Na kolację zajadali się smakołykami przygotowanymi przez mamy i ciepłą pizzą. Dużą niespodziankę wszystkim sprawiła niezapowiedziana wizyta Pana Dyrektora Grzegorza Szymkowiaka. Pan Dyrektor razem z uczniami próbował wszystkie ciasta i ciasteczka,  za które bardzo dziękujemy rodzicom, na których zawsze możemy liczyć .

Tuż po godzinie 21 rozpoczęła się dyskoteka z konkursami przygotowanymi przez członków samorządu szkolnego. Królową balu została Ania Słowiak z klasy 4e, a królem - Iwo Gracka z klasy 4a. Natomiast konkurs na najzabawniejsze i najbardziej pomysłowe nakrycie głowy wygrał Dominik Matejczuk z klasy 4e.

O północy rozpoczęła się "cisza nocna". 

Klasy, w swoich czterech ścianach  oglądały filmy , grały w gry przyniesione z domu lub karty. Spragnieni mogli liczyć na ciepłą herbatę. Byli też tacy, którzy woleli zadbać o swą tężyznę fizyczną, i dla nich również mieliśmy szereg niespodzianek.

Szczególne podziękowania dla Pani Doroty Chmiel - głównej organizatorki atrakcji na nocowance oraz wszystkich wychowawców klas 4.

Kochani rodzice dziękujemy za pomoc w przygotowaniu sal oraz za przepyszne wypieki.