Karnawałowe rytmy w klasach I – III

W sobotę 03 lutego w Błękitnej odbył się Bal Karnawałowy, na którym bawiły się dzieci z klas I – III. Motywem przewodnim balu były bajki, smoki i muzyka. Uczniowie wraz z wychowawcami i rodzicami bawili się przy nowoczesnych i azjatyckich hitach muzycznych. Odbyły się pokazy układów tanecznych przygotowanych przez uczennice klas VII i X LO z zespołu pani Doroty Chmiel.

Uczniowie mieli okazję wziąć udział w konkursach ,,Z jakiej bajki pochodzi ten przedmiot?”, który polegał na rozpoznawaniu tytułów znanych bajek oraz ,,Walce samurajów i wojowniczek”, który polegał na  walce balonowymi mieczami. Dużym powodzeniem cieszył się ,,Konkurs na rodzinne przebranie”, w którym prezentowały się poprzebierane dzieci z rodzicami.

W trakcie Balu nasza stołówka zamieniła się w Kawiarenkę, gdzie na stołach królowały pyszne ciasta przygotowane przez rodziców oraz ciepłe napoje. Dużym powodzeniem cieszyło się stoisko z lodami.

W tym roku Bal to było szczególne wydarzenie, ponieważ oprócz zabawy zbieraliśmy fundusze na operację dla naszego kolegi Antka z 2d. Bawimy się i nie zapominamy, że pomaganie jest super!

Wszystkim dziękujemy za ofiarność i aktywne włączenie się do naszej akcji!

ORGANIZATORZY