Spartakiada przedszkolaków i dzień otwarty

W ramach DNI OTWARTYCH w progi „BŁĘKITNEJ” zawitały Przedszkolaki z okolicznych przedszkoli, do których dołączyli ich Rodzice.

Piątek, 23 lutego, okazał się świetną okazją dla wielu Rodziców i Przedszkolaków do zapoznania się z ofertą naszej szkoły, rozmów z nauczycielkami oddziałów przedszkolnych, nauczania zintegrowanego oraz Dyrekcją Szkoły.

Naszych najmłodszych rozgrzały taneczne rytmy w wykonaniu zespołu UKS „Mamma mijki” oraz przygotowana przez nauczycieli wychowania fizycznego Spartakiada Sportowa. Po  szybkiej regeneracji nadszedł czas na zwiedzanie szkoły.

5-latki poznały oddział przedszkolny specjalnie dostosowany do potrzeb dzieci młodszych. A starsze przedszkolaki dotarły do sal lekcyjnych, gdzie czekała na nich kolejna moc atrakcji. Były tańce i własnoręcznie wykonane zakładki do książek. Nie zabrakło wybuchów, wędrującej wody, tańczących rodzynek… – to w ramach programu „Błękitny Naukowiec”.Czy wiecie, co to jest kodowanie? Nasi najmłodsi już potrafią programować! Przeszli też szybki kurs pierwszej pomocy.

Każdy Gość opuszczał „Błękitną” ze specjalnie przygotowanym upominkiem i co najważniejsze z uśmiechem na twarzy.

Z takim samym uśmiechem Dyrekcja Szkoły i Nauczyciele zapraszają Nowych Uczniów we wrześniu!

Dziękujemy za ogromne zainteresowanie ofertą naszej szkoły
i zapraszamy na kolejny Dzień Otwarty
w piątek 2 marca w godz.15:00-18:00.

 Do zobaczenia w „Błękitnej”