PODSUMOWANIE TURNIEJU SZACHOWEGO w świetlicy szkolnej

Dnia 28 maja 2018r odbyło się długo oczekiwane podsumowanie TURNIEJU SZACHOWEGO, który trwał od lutego do 22- go maja. W rozgrywkach uczestniczyło  39 – u uczniów z klas III oraz 8 – u uczniów z  klas II. Częste remisy uczestników, choroby niektórych osób w parach przyczyniły się do takich długich rozgrywek. Łącznie odbyło się prawie 100 rozegranych meczów w parach, obserwowanych tylko przez jednego  jurora.

Dziękujemy wszystkim za cierpliwość, wytrwałość, zrozumienie i przede wszystkim za wspaniałą grę fair – play, skupienie oraz  walkę z czasem J.  Ogromne brawa należą się każdemu - za chęć rozwijania pasji do szachów, jakże trudnych do opanowania ! Zaangażowanie, jakie można było obserwować w czasie turniejowych rozgrywek było fascynujące, a emocje, jakie towarzyszyły uczestnikom - nie do opisania.

Każde dziecko otrzymało drobny upominek i pamiątkowy dyplom  za wspaniałą grę i odwagę zmierzenia się z innymi,  a finaliści dyplom oraz nagrodę.

               Wszystkim serdecznie GRATULUJEMY, a w szczególności naszym finalistom, którzy pokonali w rozgrywkach równie mocnych przeciwników J

FINALIŚCI:

Klasy II:

I miejsce – Maciej Sobiecki kl.2d

II miejsce – Martyna Śmigielska kl. 2d

III miejsce – Mikołaj Golisz kl. 2b

Klasy III:

I miejsce – Krzysztof Kaźmierczak kl. 3b

II miejsce – Arkadiusz Wrona kl. 3d

III miejsce – Kacper Korzeniewski kl 3c  oraz  III miejsce Oliwier Kwiotek kl. 3d

 

                                                                                                                                     mgr Joanna Bugiel