APEL „ASY Z BŁĘKITNEJ”

I znów spotkaliśmy się na apelu podsumowującym pracę w SP 55 w mijającym roku szkolnym. W miniony wtorek 5.06.2018 r. w auli szkolnej  przypomnieliśmy sobie najważniejsze wydarzenia, które miały miejsce od września. Zgromadzeni nauczyciele i uczniowie zobaczyli prezentację multimedialną pokazującą konkursy przedmiotowe i artystyczne, zawody i imprezy sportowe oraz spotkania okolicznościowe, w których uczestniczyli uczniowie klas 4-7 naszej szkoły.

Wiele startów w zawodach i konkursach zaowocowało sukcesami. Niektórzy uczniowie Błękitnej triumfowali w kilku różnych dziedzinach. W nagrodę otrzymali duże wyróżnienie w postaci pochwały dyrektora szkoły, które odebrali od dyrektora Grzegorza Szymkowiaka. Były także dyplomy i upominki, które pozwolą na chwilę zabawy i oddechu po ciężkiej, całorocznej pracy. Dyr.G.Szymkowiak pogratulował wyróżnionym uczniom i zachęcał zebranych w auli, aby naśladowali swoich rówieśników i powtórzyli ich sukcesy w przyszłym roku szkolnym. Życzył także wszystkim uczniom beztroskich i bezpiecznych wakacji

Tegoroczny apel umiliła inscenizacja szkolnego koła teatralnego. Mali artyści, pracujący pod opieką p. G. Zamiatowskiej, próbowali przekonać, że nie warto całego wolnego czasu spędzać przy komputerze. W zabawny, ale mądry sposób pokazali pożytki i zagrożenia płynące z użytkowania komputera i korzystania z Internetu.

Do zobaczenia za rok!

Agnieszka Kaźmierczak

Anna Sentkowska

organizatorki spotkania